Solines levert stalen buizen voor de fundering van 4 bruggen

Park Duivenvoorde is een nieuwe woonwijk in ontwikkeling in de oude dorpskern van Oegstgeest. Het is een populaire locatie waar 50 luxe woningen worden gebouwd. Om de wijk goed bereikbaar te maken worden er 4 prefab betonnen bruggen geplaatst. Deze bruggen worden voorzien van een fundering van stalen buizen die worden aangebracht door een gerenommeerd heibedrijf.

Solines levert voor deze fundering stalen buizen in de diameter Ø 323,9 x 8 mm. De buizen zijn door Solines Welding & Construction op maat gezaagd en deels voorzien van voetplaten en trompen. In totaal worden er 37 funderingspalen geheid met paallengten variërend tussen de 12 en de 14,5 meter.

Neem dus ook voor uw volgend project weer contact op met de verkoop van Solines! Tel. 0168 – 35 66 55 of e-mail naar sales@solines.nl

Meer weten?

Meer weten over onze voorraad of buizen met een andere diameter of wanddikte? Wij denken graag met u mee.

Meer projecten bij Solines

Daarom kiest u voor Solines

Vraag een offerte aan

Vraag geheel vrijblijvend een offerte aan

Het duurt maar 2 minuten en u ontvangt de offerte altijd binnen 24 uur. Heeft u een andere vraag? Bel ons dan.